• Merav Stern

אז איך מגיעים לבריאות ואיזון

עודכן: 14 ביוני 2021

דבר ראשון, קחו נשימה. אם החלטנו לחקור את החיים הנפלאים שקיבלנו, גם חוסר איזון, בעיה או כאב, הם חלק מאבני הדרך במסע הקסום שלנו כאן. כפי שרבים יודעים, המפגשים הפחות נעימים בחיינו הם לרוב אלו שישנו אותנו וילטשו את היהלום שלנו לנצוץ בדרכו המיוחדת.


זה יותר מעשור שאני עמוק בעולם הבריאות. אני לומדת כל הזמן, קוראת בלי סוף, מתנסה ומטפלת בתחומים שונים ובודקת קודם כל עלי מה הדרך או התמהיל שבו אוכל להתפעל ללא הרף מהחיים כאן, כן, גם עם שינוי התכניות שעברנו ב-2020...


כשהבנתי שיש לי כל כך הרבה ידע וניסיון בטיפול ועזרה למגוון רחב של בעיות, החלטתי שטיפולים או סדרה של טיפולים זה לא מספיק. החיים נהיו הרבה יותר מאתגרים.


מבחינתי זו הנחת עבודה, ללמוד להסתדר עם מה שיש. מה שקיבלנו, עם זה חיים. לכ-ו-ל-נ-ו יש קשיים, בעיות, כאבים, אכזבות, ציפיות, תקלות מה לא? ההתיחסות שלנו למהמורות הללו או כיצד להרגיע את הטלטול שהן מעמידות בפנינו, זה כבר סיפור אחר.


וכמובן שיש לי את המהמורות שלי והיו כמה רציניות ביותר. עבורי כמובן. הן היו במישור האישי-משפחתי, בעבודה המקצועית שלי (יותר מ-26 שנה בצה״ל, מערכת מאתגרת בכל מובן...) , כאבים ובעיות שהגוף עורר בהתמודדות בלתי פוסקת: נדנדת המשקל, דלקות בשלד ושרירים שנסחטו היטב בריצות אין ספור, אלרגיות בלתי נסבלות מספר פעמים בשנה, ועוד ועוד...כל אירוע או בעיה,אז כמו היום, נכנסים מתחת לעדשה ועוברים בחינה עמוקה ויסודית וכמובן חיפוש אחר מקור הבעיה שהופיעה, ואיך לפתור אותה, עד הפעם הבאה :). 

במה אני בטוחה?


אני בטוחה שאוכל לעזור לך. אני כל כך בטוחה שלמרות שלעולם לא אכיר את כל הקוראים, אני יודעת שלכל אחד אוכל לעזור. הדרכים שונות, באורך, בעצימות, במוטיבציה ועוד כל כך הרבה משתנים, אבל יש דבר אחד משותף. אם אתם רוצים להבריא, להחלים לעולמים, לחזור לחיים מאושרים ושלווים, אז אנחנו שותפים.


החיים מושלמים ואפשר ללמוד איך מגיעים לתובנה הזו ממש מבפנים ולבד.

 

אז מה אני מציעה


אתם מוזמנים לתאם טיפולים ולפתור בעיה נקודתית. טיפול הכוונה שתי פגישות לפחות. אני דואגת לאזן את כל הגוף בכל פגישה וכמובן מתמקדת בדבר המפריע ביותר. תקבלו שיעור בית להמשיך ולטפל מדי יום וגם סיכום של הביקור וההמלצות שלי עליהן שוחחנו. בטיפול אני משלבת ארבעה עולמות : הסוג׳וק - טיפול שמתבצע כולו על כפות הידים המשקפות את כל הגוף ודרכן נגיע לכל איבר ומערכת, כולל בעיות מנטליות ורגשיות; ייעוץ והתאמה של טיפול ארומתרפיהכולל פורמולה שנבנית בדיוק לצרכיכם. הארומתרפיה היא עולם קסום של ריחות וטבע המשפיעים על הגופנפש שלנו בעוצמות שלא יאומנו והכל בקלילות ונעימות. ובשיחות שנקיים על החיים והמציאות שסביבנו תגלו שיש לי לא מעט דרכים להציע נקודת התבוננות מיוחדת וחדשה. רוצים לקרוא על תכנית חדשה ומיוחדת המכילה את כל אלו ? בבלוג הבא..

רוצים לשמוע? התקשרו אלי 054.960.8191 או השאירו הודעה באתר.


בינתיים, בראו בריאות!

מרב


#bloggingtips #WixBlog

5 צפיות0 תגובות