מה כולל טיפול אצלי או איך לחיות כמו הסוקולנטים ?

עודכן ב: יונ 14

עם קצת מים ובכל אדמה או מים, הם תמיד ירוקים ופורחים.


אם טרם ניסיתם לגדל סוקולנטים בגינה, אני ממש ממליצה! אין כמוהם מסתפקים במועט ונותנים כל כך הרבה.

זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות בטיפוליי


התמחיתי ולמדתי לטפל בשיטות רבות, חלקן גם לימדתי אחרים שנהפכו למטפלים ומורים בעצמם. לאורך השנים צברתי שעות רבות של ניסיון בעבודה עם מטופלים בכל הגילאים, עד אחרי גבורות...מכולם גם למדתי. בכל טיפול אני משלבת את השיטות שלמדתי ו/או פיתחתי ובמקביל פוקחת את כל חושיי אליך. אני לומדת את הדרך בה מטופליי חיים, מתנהלים, מדברים ומתאימה את אופי הטיפול לפיהם. העצימות, המינון, ההמלצות, הכל מותאם לאותו מפגש בדיוק.

בכל טיפול מתחילים ברובד הפיזי, לרוב הוא זה שהפגיש בינינו, איזה כאב בלתי נסבל או תופעה מציקה ולפעמים אפילו עתיקה. אני משתמשת במגוון טכניקות שכולן מיושמות על כפות הידיים וכוללות מחטים מיוחדות (סוג׳וק), מוקסות (קסם!), זרעים ומגנטים קטנים. עם המחטים כדאי להישאר לפחות 20 דקות. בחלק הבא אתאים לכם את הפורמולה והטיפול הארומתרפי לפי האתגרים אותן תרצו לפתור. זה כל מערכת בגוף או מחלה איתה אתם מתמודדים, בעיות עונתיות כמו אלרגיות וחולשת מערכת החיסון, בעיות עור, משקל, כאבים לסוגיהם וגם מחלות כרוניות ומשברי החיים.

בסיום הטיפול גם אלמד אתכם מה לעשות כדי לשמור על המומנטום של הריפוי בעצמכם.

משך טיפול הוא כשעה ורבע, לפעמים אף יותר מחירו: 250 ש״ח.

נתאם לפחות שני טיפולים בהפרש של שבועיים לכל היותר ביניהם.

למגיעים לסדרה של ארבעה טיפולים, בה ניתן להגיע לרובדים עמוקים ביותר, המחיר הינו 900 ש״ח בתשלום מראש.

לבעלי ביטוח רפואי מתאים ניתן לקבל החזר על טיפוליי. כל המסמכים יועברו אליכם לפי דרישה.


אז מה הקשר לסוקולנטים?

בכל דרך שתבואו, כל מצב שתביאו עימכם, עם כל מצב רוח ומועקה, תצאו אחרים! מבטיחה! אם תמשיכו ותשקיעו בבריאותכם אין ספק שיתגלו הפרחים המיוחדים שאתם מביאים לעולם, אני רק הגנן המסור, משקיעה במאמץ, במשאבים, בידע, בשיטות, אתם כבר תגדלו ותפרחו לכם, גם בתנאים הכי פחות נוחים... צרו קשר לכל שאלה!