מה כולל טיפול אצלי או איך לחיות כמו הסוקולנטים ?

עודכן ב: מרץ 1

עם קצת מים ובכל אדמה או מים, הם תמיד ירוקים ופורחים.


אם טרם ניסיתם לגדל סוקולנטים בגינה, אני ממש ממליצה! אין כמוהם מסתפקים במועט ונותנים כל כך הרבה.

זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות בטיפוליי


התמחיתי ולמדתי לטפל בשיטות רבות, חלקן גם לימדתי אחרים שנהפכו למטפלים ומורים בעצמם. לאורך השנים צברתי שעות רבות של ניסיון בעבודה עם מטופלים בכל הגילאים, עד אחרי גבורות...מכולם גם למדתי. בכל טיפול אני משלבת את השיטות שלמדתי ו/או פיתחתי ובמקביל פוקחת את כל חושיי אליך. אני לומדת את הדרך בה מטופליי חיים, מתנהלים, מדברים ומתאימה את אופי הטיפול לפיהם. העצימות, המינון, ההמלצות, הכל מותאם לאותו מפגש בדיוק.

בכל טיפול מתחילים ברובד הפיזי, לרוב הוא זה שהפגיש בינינו, איזה כאב בלתי נסבל או תופעה מציקה ולפעמים אפילו עתיקה. אני משתמשת במגוון טכניקות שכולן מיושמות על כפות הידיים וכוללות מחטים מיוחדות (סוג׳וק), מוקסות (קסם!), זרעים ומגנטים קטנים. עם המחטים כדאי להישאר לפחות 20 דקות. כדי שתהנו מהרגעים הללו וכדי שהריפוי יושלם, נמשיך בטיפול אנרגטי על מיטת טיפולים ובאווירה מתאימה תוכלו לרחף ולהירגע, תחושה שתלווה אתכם עוד זמן רב.

בסיום הטיפול גם אלמד אתכם מה לעשות כדי לשמור על המומנטום של הריפוי בעצמכם.

משך טיפול הוא כשעה ורבע, לפעמים אף יותר מחירו: 250 ש״ח.

נתאם לפחות שני טיפולים בהפרש של שבועיים לכל היותר ביניהם.

למגיעים לסדרה של ארבעה טיפולים, בה ניתן להגיע לרובדים עמוקים ביותר, המחיר הינו 900 ש״ח.

לבעלי ביטוח רפואי מתאים ניתן לקבל החזר על טיפוליי. כל המסמכים יועברו אליכם לפי דרישה.


אז מה הקשר לסוקולנטים?

בכל דרך שתבואו, כל מצב שתביאו עימכם, עם כל מצב רוח ומועקה, תצאו אחרים! מבטיחה! אם תמשיכו ותשקיעו בבריאותכם אין ספק שיתגלו הפרחים המיוחדים שאתם מביאים לעולם, אני רק הגנן המסור, משקיעה במאמץ, במשאבים, בידע, בשיטות, אתם כבר תגדלו ותפרחו לכם, גם בתנאים הכי פחות נוחים... צרו קשר לכל שאלה!טיפ:

אפשר לקחת עלה קטנטן של סוקולנט, לשים אותו במים או אדמה פוריה ולהשקות מדי פעם. אפשר לגדל כך עציץ ענק שישרוד בכל מזג אוויר.
3 צפיות0 תגובות