אני לא מוותרת עליך !

עודכן ב: יונ 14

כנראה שמעולם נושא הבריאות לא היה כל כך הרבה זמן במרכז השיח העולמי. מעולם לא נחשפנו לכל כך הרבה מידע, מומחים, דיאגרמות,גרפים ומה לא...??? איך בתוך כל המרק המבעבע הזה אפשר לשמור על איזון שלא לדבר על בריאות?! לרבים, זה נראה סיפור מורכב, לשמור על עצמם בתקופה זו אבל עבורי אין שינוי מתפיסות האמונה שלי גם בלי מגיפות. אפשר לשמור על בריאות פיזית וחוסן נפשי אם בוחרים. צריך להתמיד, לא להיכנע לקול הפנימי הספקני או אפילו קולות חיצוניים שלעיתים מזלזלים בכל הקשור בטיפול טבעי ודומיו. וזה לא פשוט. אני לא מוותרת עליך! אני יודעת שהשינוי אפשרי, השיפור בר השגה, הדרכים להגיע למקום הטוב שלך הן רבות והמסע הזה חשוב ומלאמלאמלא פירות והפתעות לצועדים בו. בניתי תכנית מלאת ידע וחוויות שתאפשר לך למצוא את הדרך הנכונה והמושלמת עבורך, דרך שבה פוגשים את החיים שלנו מחדש.


אחרי כל כך הרבה שנים ומפגשים בחיים הבנתי שאין בשבילי ״שיטה״ אחת טובה, לא משנה באיזה תחום. אין תכנית תזונה שטובה לי אפילו לא לכל השנה, אין סוג אימון שמתאים לי יותר מאחרים, אין שום דרך טיפולית שבדקתי על עצמי ונשארתי רק איתה. כל הזמן עברתי שינויים ומצאתי שילובים חדשים שהתחברו לאורך חיים אופטימלי.


הבנתי, שזה לא רק אצלי :)


אני מאד אוהבת לעבור שינויים וגם בסביבה שלי. החל מהסביבה הפיזית של תזוזות רהיטים, בתים, פרויקטים, ועד לבחירות כיצד לחיות. גם סביבנו שום דבר לא עומד במקום. מהרגע שהתחלתם לקרוא, הכדור שלנו כבר נע לתוך מרכז שביל החלב ולעולם לא יחזור יותר לאותה נקודה, גם אם חלפה יממה או שנה. לעולמים לא תהיה הדקה שהיתה. אז למה שאני אשאר באותו מקום? זה ממש בניגוד לטבע היקום לא ?


לכן, כמטפלת בתחומים רבים, בחרתי וחיברתי תכנית בת שני שלבים ושישה מפגשים בכל שלב.

מה שמוביל בה הוא: פשטות, השתלבות וגמישות. עבורך כמובן.

הנה מרכיבי התכנית


אני מסתדרת עם משאבים לא רע, לכן התכנית מספיק גמישה כדי שתוכלו להגיע לסיום התהליך בקצב שלכם ובנוחות המקסימלית. התכנים קבועים מראש אבל המפגש מותאם בדיוק לצרכים שלכם, ואלמד אותם לפני שנתחיל.


בשביל זמן הכלה והעמקה, פרסתי את התהליך על פני שישה שבועות. בחלקם ניפגש בזום ובחלקם באופן פיזי. בכל מפגש נלמד את אחת מהשיטות הטבעיות שיעזרו לכם להתמודד עם הנושא המרכזי שתבחרו וגם אתאים לכם את יישום הדרך להמשך.


ממליצה מאד לא ״למרוח״ את הזמן בין המפגשים. המרווח המושלם בין כל מפגש הוא של עד עשרה ימים.

החלטתם שיוצאים לדרך ? אז רגל בעדינות על הגז, הסתכלו קדימה.


תקבלו שיעורי בית כייפים! כאלו שתרצו לחזור עליהם :)...מבטיחה שיהיו הפתעות...


תקבלו חומר לקריאה שהכנתי במיוחד עבורכם, יהיה בהן החומר הנלמד וגם המשך העמקה ותרגול.