אז במה לבחור? שאלה קשה ?

אני מסיימת שבוע מאתגר שבו הצטרפתי לעם ישראל עם חוויות האומניקרון. לפחות זכיתי להדבקה צה״לית :)


זו שאלה שכל מטפל מתמודד איתה מתישהוא בחייו, בעיקר כשהוא עצמו צריך טיפול או עזרה.

עבורי השבוע באמת העמדתי למבחן את העקרונות שאני מדברת עליהם.

בשישי עוד שחיתי 70 בריכות של הנאה צרופה לפני שהתברר שאחד הילדים חלה ואז כמובן רצתי גם אני להיבדק. סיפור מוכר, כל יומיים בדיקה ובפעם השלישית ״חיובי חלקי״ כשהתסמינים כבר הופיעו.

אני מודה לאלוהים שזכיתי לעבוד במה שאני מאמינה כה עמוקות.

ללא קשר לתקופה כזו או אחרת, כ-ל ה-ש-נ-ה אני משקיעה בבריאותי הפיזית, מנטלית ורגשית. כל יום! זה הרגל קבוע והוא לא חדש.

הנה לדוגמא יום ממוצע בחיי:

קמה בחמש לשעה מדיטציה.

הולכת לאכול ולשתות קפה שחור עם הל (על סגולותיו המופלאות בקרוב...) ועד שהמים רותחים כמוסת זרעי מורינגה כבר קפצה לקיבה. קצת מים עם תמצית אם מחזקת, בתקופה האחרונה זה האסטרגולוס, אין לי מושג איך הגעתי במקרה לצמח הסיני המחזק הזה, שפירוש שמו המילולי: אנרגיה צהובה.

וטקס התה שלי כולל: קצת אשווגנדה טחונה - הג׳ינסנג של ההודים, שגם נוגד דלקות ומחזק מערכת חיסון ועלהבדרך מוריד רמות סטרס, מה שידוע כמביא לחולשה כללית ופתיחת דלת לווירוסים.. בתוך התה...טוב זה בהתאם לתקופה כמובן: לפי העונה והצורך. בסיבוב הזה, בקומקום קטן נחים להם: ג׳ינג׳ר טרי, לימון, ג׳וג׳י ברי (5-6), ג׳ינסנג בעלים, תה ירוק מסין לא בתיון וכמובן קצת דבש. כל היום אני מוסיפה מים לקומקום ולספל התרמי שלי. אלו מי השתייה שלי. יום אחד הרגשתי ממש לא כייף. בעיקר מכאבי ראש בסגנון מלחציים וצוקהארה. וזה הזמן שאצלי אין חוכמות. אני לא סובלת כאבי ראש ובגלל שיש לי כל כך מעט מהם, כשזה קורה, לרוב אספירין אחד יעביר אותם לצד השני. הפעם לא אחד ולא שניים עזרו, החום עלה והבנתי שצריך להשתדרג לאדוויל. אז הייתי פחות מפוקסת מהרגיל אבל תחושת המחיצה באונות נעלמה. הטיפול הכייפי של השבוע היה לבלות באמבט עם שמן אתרי ארז. העץ המופלא הזה מחזק את מערכת החיסון והגוף וכמובן תורם לתחושה כללית מופלאה. לפני השינה, עם האדים הרותחים והגשם ברקע זה בהחלט רומם את נפשי. מאז עוד פעם אחת לקחתי כדור ירקרק, החום לא עלה יותר והתסמינים האחרים כמו שיעול יבש ונזלת ממש לא דרמטיים. לאורך כל הימים אני משתמשת בתערובות שמנים שהכינותי מבעוד מועד וגם אם זה שמן לעור הפנים, הוא תורם את חלקו בניקוי מערכות ממזהמים או ייבוש דלקתיות. שורה תחתונה: לא מטיפה כאן כלום. כל אחד שיעשה מה שמתאים לו. העיקר שתרגישו טוב בכל דרך, בלי דרמות ועקרונות בלתי משתנים. שמרו על הגוף, הלב והנפש כל הזמן. אין קיצורי דרך וזה לא ייגמר. אני מתעקשת על מציאת מענה טבעי בכל דרך ולומדת, קוראת, בודקת מגוון רחב, אבל כשהסבל גדול, אין שאלה...כמו ארוחת שחיתות, תהנו ותטפלו בניקוי אחרי... שתהיה שבת קסומה, שיצליח לכולם הצ׳ולנט, מעט פקקים בדרך צפונה, אצטרף מאוחר יותר :) מרב

http://www.al-alim.co.il/mina.asp?alal=547&cont=682

18 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול